Produktový manažer pro myFABER®

CO BUDETE DĚLAT

  • Budete klíčovým hráčem ve vývoji a rozvoji myFABER®, vedoucího produktu v oblasti automatizace a robotizace skladů.
  • Připravíte a aktualizujete produktovou dokumentaci, aby byla srozumitelná jak pro naše technické týmy, tak pro koncové uživatelé.
  • Povedete komunikaci ohledně produktu jak uvnitř firmy, tak směrem k zákazníkům a partnerům.
  • Zajistíte, aby produkt myFABER® vždy odpovídal nejnovějším legislativním požadavkům a standardům.
  • Budete spolupracovat s obchodním týmem na tvorbě a prezentaci obchodních případů, které podpoří prodej a rozvoj produktu.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • Inovativní myšlení je pro nás nezbytné, hledáme člověka, který nás posune dále.
  • Zkušenosti s rozvojem informačních systémů a robotických technologií jsou výhodou, ale ne podmínkou.
  • Očekáváme samostatnost a schopnost iniciativně řešit přidělené úkoly.
  • Máte chuť se neustále vzdělávat a rozšiřovat své znalosti v oblasti produktového managementu.
  • Praxe v produktovém managementu bude považována za velké plus.

CO DOKÁŽEME OCENIT

  • Zájem o novinky v oblasti robotizace
  • Širší znalost ICT prostředí a technologií
  • Dobré analytické schopnosti potřebné pro porozumění produktu
  • Úspěšně zrealizované IT projekty
  • Vizionářství ve vztahu k trendům produktu

CO NABÍZÍME

  • Možnost pracovat na předních technologiích v dynamickém a rychle se rozvíjejícím odvětví.
  • Prostor pro osobní rozvoj a uplatnění vlastních nápadů.
  • Týmové prostředí, kde každý hlas má význam.
  • Atraktivní finanční ohodnocení a balíček zaměstnaneckých benefitů.
  • Příležitost být součástí unikátního projektu s mezinárodním dosahem.

Co ti nabízíme

  • stravenkový paušál (s prázdným žaludkem se přece špatně pracuje)
  • bezplatný kávový a čajový servis (abyste nebyli na suchu)
  • odborné a jazykové vzdělávání (jsme zkrátka světoví)
  • bonusy za významné životní a pracovní události a jubilea (jsme rádi, že vás tady máme)
  • účast na společenských a sportovních akcích organizovaných skupinou KVADOS
  • pružná pracovní doba (pro sovy i skřivany)
  • možnost práce z domu (aneb když potřebujete klid)
  • Parkování zdarma (dobré místo i pro plechové miláčky)

Napiš nám

Chceš se stát jedním z nás?
Vyplň formulář a my tě budeme v nejbližších dnech kontaktovat.

    Pár údajů o tobě

    O jakou pozici máš zájem?

    Nahrej své CV a případně další přílohy

    Telefon
    +420 596 126 210

    job@kvados.cz

    Adresa
    KVADOS, a.s., Novoveská 1139/22
    709 00 Ostrava-Mariánské Hory, Česká republika
    Souřadnice GPS: 49°50’2.434″N, 18°15’5.091″E

    Kontaktujte nás