Specialista/tka softwarové podpory

Pro někoho, kdo rád poradí a pomáhá druhým, máme důležité místo v týmu oddělení služeb.

Náplň práce

  • řešení technických požadavků zákazníka na nastavení, úpravu či opravu systému/software
  • testování a dokumentace
  • spolupráce s konzultanty projektové kanceláře a programátory při řešení servisních požadavků
  • administrace požadavků zákazníka
  • komunikace se zákazníkem ke stavu řešení požadavků – SLA

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • Zájem o IT = schopnost analytického uvažování
  • Schopnost komunikace písemnou i mluvenou formou
  • Samostatnost i spolupráci v rámci týmu
    CO DOKÁŽEME OCENIT
    • pokud se IT věnuješ i ve svém volném čase a je tvůj koníček
    • dokážeš krotit své vášně a asertivně jednat
    • že pro tebe zkratka SQL není jen velká neznámá

    Co nabízíme

    • Odbornou práci v zázemí stabilní české firmy
    • Získání či prohloubení znalostí v logistických procesech
    • Kariérní růst
    • Občasnou práci z domu
    • Odborné a jazykové vzdělávání
    • Příspěvek na stravování
    • Účast na společenských a sportovních akcích
    • Parkování zdarma

    Dále hledáme

    Chceš se stát jedním z nás? Dej o sobě vědět: +420 596 126 210 | job@kvados.cz

    Ideálně vyplň formulář a my tě budeme v nejbližších dnech kontaktovat. Neboj, počítáme s GDPR.