Marketingový specialista/tka

CO BUDETE DĚLAT

  • Podílet se na B2B marketingových aktivitách KVADOS Group a budovat strategie marketingové komunikace pro jednotlivé dceřiné společnosti, nebo produkty na českém i zahraničním trhu
  • Spolupracovat při on-line marketingové komunikaci a webinářích
  • Aktivně budovat PR KVADOS Group jako celku nebo jejich dceřiných společností
  • Zpracovávat inovace a vývojové novinky týkající se nabízených produktů, služeb a návrhů řešení
  • Ladit do detailu produktový marketing a jeho komunikaci
  • Připravovat nezapomenutelné eventy, workshopy a konference
  • Poskytovat marketingovou podporu obchodu
  • Monitorovat konkurenci a trendy na vybraných trzích, abychom byli o krok napřed
  • Spolupracovat s našimi partnery a dodavateli (tiskárny, grafici, textaři, korektoři aj.)

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • Minimálně 3 roky praxe v oblasti marketingu
  • Jste kreativní a umíte improvizovat i ve vypjatých situacích
  • Lidé o vás říkají, že jste „organizační typ“ a umíte dobře vyjednávat
  • Nebojíte se přijít s neotřelými nápady
  • Máte tah na branku a dovednost argumentace
  • Nedělá vám problém pracovat samostatně, ale myšlenky a nápady rozvíjíte v týmu

CO DOKÁŽEME OCENIT?

  • Zkušenost s budováním marketingové strategie a prací s rozpočtem
  • Zkušenost s online a digitálním marketingem
  • Zkušenost s aktivním budováním PR
  • Zkušenost s produktovým marketingem

Co ti nabízíme

  • příspěvek na stravování (s prázdným žaludkem se přece špatně pracuje)
  • příspěvek na nápojový režim + bezplatný kávový a čajový servis (abyste nebyli na suchu)
  • odborné a jazykové vzdělávání (jsme zkrátka světoví)
  • bonusy za významné životní a pracovní události a jubilea (jsme rádi, že vás tady máme)
  • účast na společenských a sportovních akcích organizovaných skupinou KVADOS
  • pružná pracovní doba (pro sovy i skřivany)
  • možnost práce z domu (aneb když potřebujete klid)
  • Parkování zdarma (dobré místo i pro plechové miláčky)

Napiš nám

Chceš se stát jedním z nás?
Vyplň formulář a my tě budeme v nejbližších dnech kontaktovat.

    Životopis:
    Další přílohy:

    Telefon
    +420 596 126 210

    job@kvados.cz

    Adresa
    KVADOS, a.s., Novoveská 1139/22
    709 00 Ostrava-Mariánské Hory, Česká republika
    Souřadnice GPS: 49°50’2.434″N, 18°15’5.091″E

    Dále hledáme

    Kontaktujte nás